Saw Palmetto extrakt 160mg

Saw Palmetto extrakt 160mgPrípravok Saw Palmetto extrakt 160mg pomáha zmierniť symptómy zväčšenej prostaty (benígnej hyperplázie prostaty) a odstrániť ťažkosti pri močení.

Obsahuje rozhodujúcu účinnú dávku Saw Palmetto extraktu, čo je 320mg (2×160mg) extraktu na deň, čím dokáže zlepšiť kvalitu života aj pri stredne-ťažkých stavoch.

Určite oceníte deň bez otravného nutkania na močenie a v noci nerušený spánok bez odbiehania na WC.

.
Účinky

Saw Palmetto extrakt 160mg upravuje funkciu endokrynného systému, čím výrazne zmierni Vaše prostatické ťažkosti a problémy s močením.

Pravidelným užívaním Saw Palmetto extraktu si znižujete hladinu DHT vo Vašom tele čo spôsobí, že Vaša prostata sa prestane zväčšovať. Postupne sa vytratia náhle potreby močenia ako cez deň, tak aj v noci.

Saw Palmetto extrakt je tiež účinný pri vypadávaní vlasov, kedy spomalí až zastaví začínajúce vypadávanie vlasov spôsobené androgénovou alopéciou.

Pri benígnej hyperplázii prostaty sa liečebný účinok saw palmetto extraktu úplne prejaví po 6 až 8 týždňoch pravidelného užívania. Pri vypadávaní vlasov v dôsledku androgénovej alopécie je to najskôr za 3 mesiace.

.
Užívajte pri:

 • prostatických ťažkostiach (zväčšenie prostaty, poruchy močenia)
 • menštruačných bolestiach, bolestiach a zápaloch vaječníkov
 • vypadávaní vlasov v dôsledku androgénovej alopécie (alopecia androgenetica)

.
Zloženie

1 kapsula obsahuje 160mg čistého 85-95%-ného štandardizovaného extraktu vyrobeného z 1600mg zrelých suchých plodov rastliny Saw Palmetto.

.
Dávkovanie

2 kapsule denne (2×160mg), po jedle zapiť tekutinou. Pri užití 2 kapsúl dostanete do tela rozhodujúcu účinnú dávku 320mg Saw Palmetto extraktu, ktorá bola klinickými štúdiami preukázaná ako najúčinnejšia.

.
Vedľajšie účinky

Saw palmetto extrakt nemá žiadne vedľajšie účinky. Veľmi ojedinele sa môžu vyskytnúť bolesti brucha.

.
Osvedčenie kvality

Saw Palmetto extrakt vyrába americká farmaceutická spoločnosť, ktorá je držiteľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice: Dobrá Výrobná Prax) a DM licencie (Drug Manufacturing License: Licencia na Výrobu Liekov).

Prípravok Saw Palmetto Extrakt 160mg má právoplatnú registráciu Úradu Verejného Zdravotníctva SR číslo OHVBPKV/1429/2009/Ht.

.
.
Objednajte si Saw Palmetto extrakt 160mg:

.
Saw Palmetto extrakt 180 kapsúl

.
Saw Palmetto Extrakt 2 x 180 kapsúl

balenie: 180 kapsúl
(zásoba na 3 mesiace)

cena: 33,- Eur

balenie: 2 x 180 kapsúl
(zásoba na 6 mesiacov)

cena: 61,- Eur

Ušetríte €5,-

Ceny sú konečné bez ďalších poplatkov.

Prípravky posielame na dobierku Slovenskou Poštou.

Poštovné za Vás zaplatíme my.

Diskrétne balenie.
.

Ku každej objednávke Vám zadarmo
pribalíme brožúru
Samovyšetrovanie semenníkov
autor: Prof. MUDr. Michal Hornák, DrSc.

V brožúre nájdete pokyny ako si Vy sám môžete vyšetriť semenníky a včas tak odhaliť vznikajúce nádorové ochorenie (rakovinu semenníkov).

Samovyšetrovanie semenníkov

Pre objednanie Saw Palmetto extraktu
volajte alebo napíšte SMS na tel.číslo 0948 026 006.

22 Reakcií na “Saw Palmetto extrakt 160mg”

 1. Gabriel Bilkei píše:

  ucinne! dakujem!

 2. Emília Hroncová píše:

  Je to naozaj vynikajúci preparát.Už po mesiaci som “dostala” nové vlásky,ktoré keď dorastli a zosilneli,mi robia veľlú radosť a posilňujú sebavedomie.Už som Saw Palmetto objednala pre dcéru,ktorá má po pôrode problémy s vypadávaním vlasov a teraz pre sestru,ktorá to má zrejme na psych.podklade-stres.O výsledok, v oboch prípadoch, sa tu s vami zase podelím.Skrátka,odporúčam…

 3. Sylvia Nechalová píše:

  Môže váš prípravok užívať aj pacient po operácii hrubého čreva s vývodom?Ďakujem.

 4. admin píše:

  Dobrý deň, Saw Palmetto extrakt je prírodný produkt a môžu ho užívať aj pacienti po operácii hrubého čreva, diabetici a tiež osoby s vyšším krvným tlakom.

 5. VETRAK Emil dipl.technik píše:

  Bol som v Nemocnici v Bojniciach operovaný na Petrochanterovú zlomeninu pánvovej kosti krčku a klbu pravej nohy. Operácia sa podarila ale podružné javy pooperačné ťažkosti boli zápal prostaty a tromboza opuchnutie obidvoch nôh. Tak že som neudržal moč a menil som 12 plienok za deň. Potom som ležal 2 týždne v nemocnici v Handlovej a primárka oddelenia Dr. Bačiková navrhovala operáciu prostaty keďže som bol zacievkovaný. Žiadne nemocničné lieky ani injekcie fraxiparín nepomáhali
  a preto pýtal som sa do domácej liečby. Po porade s urologom dobral som tabletky na posilnenie mechura ktoré mi on predpísal. A na internete som sa snažil zohnať nejaký liek na prostatu. Objednal som si SAW PALMETO a začal som ho užívať podľa návodu rano a večer jednu kapslulu. Asi po dvoch týždňoch sa výtoky moču zmenšili na 5 plienok denne. Po jednom mesiaci užívania sa mi svojvolný výtok moču uplne zastavil a začal som chodiť riadne na záchod ale na noc som si ešte dával zdravotnícku flašku na moč Po dvoch mesiacoch užívania vôbec som ani na noc ani na deň nemusel nič používať chodím riadne cikať na záchod ako vtedy keď som bol uplne zdravý. Teraz som vysadil cca 3 týždne liek SAW PALMETO ale vnútorne cítim že som nie ešte celkom zdravý tak objednávam ďalšiu dávku 180 kusov a budem to užívať ako prevenciu aby sa mi náhodou svojvolný výtok moču nevrátil!!!Tromboza nôh tiež ustúpila samozrejme že dodržiavam potrebné opatrenia na trombozu nôh a spozoroval som si aj prijateľný účinok ozdravenie vlasov na hlave. Tento liek naozaj lieči!!! bez vedľajších účinkov!!! Preto som ho poradil aj svojmu bratrancovi ktorý má tiež potiaže s prostatou a aj ten si ho pochvaľuje. Okrem lieku musíte dodržiavať aj stravu ktorá musí byť upravená a pitný režim si musíte upraviť tiež po troške,a nesmiete piť kávu!!! Vyliečte sa sami za pomoci tohoto lieku ktorý vrele doporučujem a podávať by ho mali aj v nemocniciach !!!

 6. deni píše:

  Dobry den,

  ako rychlo mi to bude dodane? Potrebujem to surne.

 7. admin píše:

  Prípravky posielame Slovenskou Poštou (zadarmo) alebo kuriérom (treba si priplatiť). Poštou to trvá 1 až 3 pracovné dni.

 8. Jozef Turanec píše:

  Kúpil som si aj bobule ale neviem ako ich pripraviť na užívanie – sú veľmi tvrdé. Preto volím Vaše kapsule.
  Nemôže to zvyšovať tlak?
  Ďakujem
  JT

 9. admin píše:

  Dobrý deň, z plodov získate najviac, keď sa buď odšťavia alebo sa z nich získa štandardizovaný extrakt, ktorý je 10-krát silnejší ako šťava z plodov. SP extrakt môžu užívať aj osoby, ktoré majú problémy s krvným tlakom – prípravok nemá vplyv na krvný tlak.

 10. josip píše:

  Pracujem vo Veľkej Británii a chcel by som si objednať SP extrakt.Dodávate aj do zahraničia?

 11. Bielická píše:

  2x som posielala objednávku na Saw Palmetto extrakt 1 bal. a dodnes mi ani email / na manžela / ani produkt neprišiel.Pekný deň

 12. admin píše:

  Dobrý deň pani Bielická, potvrdzujem, že sme Vašu objednávku dostali a na uvedenú e-mailovú adresu sme Vám poslali potvrdenie objednávky. Balíček s 1 balením Saw Palmetto extraktu sme Vám poslali v piatok 14.9. a včera, najneskôr dnes (18.9.) by ste mali balíček dostať. Ak by bol ešte nejaký problém, určite nám dajte vedieť. Pekný deň.

 13. admin píše:

  @josip
  Dobrý deň, v rámci Slovenska posielame prípravky klasickou poštou na dobierku. Prípravky posielame aj priamo do zahraničia, len v tomto prípade je potrebné aby ste cenu za dodanie (cena prípravkov + poštovné) uhradili ešte pred odoslaním prípravkov a to prevodom na účet.

  V rámci Európy väčšinou účtujeme poštovné 6,- Eur (závisí to od momentálne platných taríf Slovenskej Pošty).

  Cenu dodania Vám vždy oznámime predom – keď budete s cenou súhlasiť a potvrdíte svoj záujem o zaslanie prípravkov, pošleme Vám bankové spojenie a po úhrade Vám obratom pošleme aj balíček s prípravkami.

 14. M.B. píše:

  Akú dennú dávku Saw Palmetta treba užívať denne pri vypadávaní vlasov?

 15. jan norovsky píše:

  mozem saw palmetto uzivat zaroven s Tmsulosin HCI Mylan 0,4 mg?

 16. admin píše:

  @M.B.
  Účinná terapeutická dávka Saw Palmetto extraktu pri vypadávaní vlasov je taktiež 320mg, t.j. 2 kapsuly po 160mg.

 17. admin píše:

  @jan norovsky
  Áno, Saw Palmetto extrakt môžete užívať spolu s liekom Tamsulosin. Obe látky fungujú na inom princípe a vzájomne sa neovplyvňujú. Pre istotu však informujte aj svojho ošetrujúceho lekára.

 18. Michaela píše:

  Niekoľko rokov trpím hormonálnymi problémami, s čím súvisí aj moje vypadávanie vlasov a nadmerné ochlpenie o.i. Hľadám riešenia v prírodnej medicíne, preto som začala užívať Saw Palmetto. Už po mesiaci užívania odporúčanej dennej dávky mi začali chlpy sami padať z intímnych partií a na nohách mi skoro vôbec nerastú. Nesmierne ma to potešilo, preto budem v užívaní naďalej pokračovať.

 19. Ladislav Hlub píše:

  Užívam liek DUODART 0,5/0,4 mg. Pri používaní Vášho produktu SAW PALME TTO možem nadalej užívať DUODART, alebo ho mám vysadiť.

 20. admin píše:

  @Ladislav Hlub
  Liek DUODART obsahuje ako aktívnu látku dutasterid, čo je silný syntetický inhibítor 5-alfa-reduktázy. Na rovnakom princípe funguje aj Saw Palmetto extrakt (len menej zasahuje do organizmu) a preto pred začatím jeho užívania Duodart vysaďte. Pre istotu sa tiež poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom, či by zmenu liečby odporučil.

 21. Štefan Ištok píše:

  Môžem tento prípravok užívať aj s liekmi na prostatu? Konkrétne s tamsulosinom, androfinom?

 22. admin píše:

  @ Štefan Ištok
  Saw Palmetto extrakt môžete užívať s liekom Tamsulosin. Liek Androfin obsahuje ako účinnú látku finasterid, čo je syntetický inhibítor testosterón-5-alfa-reduktázy a účinkuje veľmi podobne ako Saw Palmetto extrakt. Súčasné užívanie by nemal byť problém, ale pre istotu sa ešte poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, ktorý pozná Váš celkový zdravotný stav.